Info turas

Madeira, Portugalija

Lietuvos ir Latvijos kelionių agentai

Žemgalijos ir Kuržemės vyndariai

Info turas „KARELIJA“

Paliesiaus dvaras

Info turas “Latvijos ir Estijos muziejai”

Info ture dalyvavo 15 turizmo specialistų, kurie susipažino su Latvijos ir Estijos muziejais.

Info turas „Kauno rajono turizmo oazės“

Turizmo rinkodaros asociacijos ir Lietuvos gidų gildijos nariai spalio mėnesį lankėsi ir dėmesingai susipažino su Kauno rajono kultūros paveldo, aktyvių veiklų, pažintinių gyvensenos programų organizatoriais, apsikeitė informacija, aktualia bendradarbiavimo plėtrai.

Info turas „Gastronominė Ryga“

Rudeninė turizmo profesionalų išvyka į Rygą, kurios pagrindinis akcentas – degustacijos įvairiose maitinimo įstaigose.
Turistas perka emociją, fiziologinė maisto paskirtis nebėra tokia svarbi, kaip maisto pateikimas.

Baltarusijos kelionių organizatorių ir agentų info turas Lietuvoje

Birželio 16-19 dienomis kelionių organizatoriai susipažino su nauju „Lietuvos geležinkeliai“ maršrutu „Pajūrio ekspresas“, apžiūrėjo  Palangos kurorto turistinį potencialą, lankėsi Lietuvos jūrų muziejuje, Smiltynės jachtklube. Vilniuje vykusiame B&B susitikime susitiko su Lietuvos turistinių paslaugų teikėjais ir susipažino su naujausia technologijų atgaivinta Vilniaus istorija „Nemuziejus“.

Latvijos kelionių operatorių ir agentų info turas Lietuvos pajūryje.

Gegužės mėnesį Lietuvos pajūryje Latvijos turizmo profesionalai susipažino su Palangos, Klaipėdos, Smiltynės, Neringos turistinėmis naujienomis.
Info turo programa parengta ir vykdyta apsijungus Turizmo rinkodaros, Palangos viešbučių ir restoranų, bendruomenė Smiltynės Kopgalis asociacijoms.

Svečiai lankėsi Jūrų muziejuje, Jachtklube Smiltynėje, Neringoje, Klaipėdoje, apžiūrėjo Palangos koncertų salę, vilą „Anapilis“, dalyvavo B&B susitikome su Palangos viešbučių ir restoranų atstovais.

Info turas į Žemaitiją. Plungė.

Turizmo profesionalai stebėjo interaktyvaus Plungės dvaro parko pristatymą, dvaro pritaikymą turizmo reikmėms. Gilinosi į žemaitiško kostiumo detales, ragavo žemaičių patiekalus, bendravo su „Pieno kelias“ dalyviais, lankėsi Žemaitijos nacionaliniame parke. Žymėjosi kitus turistinius objektus.

Traukinys „Klaipėda- Vilnius“ parvežė namo.